Wordpress En Güzel 2 Kurumsal Tema


Merhabalar;

Bugün sizlere benim en çok beğendiğim 2 Adet kurumsal wordpress temayı söyleyeceğim. Benimde severek kullandığım ve tavsiye ettiğim temalardır.

1- Enfold Wordpress Teması
Sizlere en çok sevdiğim tema olan ve kendi web sitemde de kullandığım Enfold teması hakkında bir kaç bilgi vereyim. Tema tamamiyle mükemmel bir tasarımcının elinden çıkmış bir temadır. Avusturyalı bir wordpress tema yapımcısı olan Kriesi şirketinin yapmış olduğu bir temadır. Themeforest'te en çok satılan wordpress temaları arasında şimdilik 4. sırada bulunuyor. İlerde dahada üstlere çıkacaktır. Şimdilik 60 dolardan satılıyor tema. Gerçektende bu temayı ben yapsam lisans başı 100 dolardan satışa çıkartırdım. O derece kaliteli bir tema.

Tema Demosunu Görmek İçin Tıklayınız | Temayı Satın Almak İçin Tıklayınız

2- Setsen Design Driven ThemeBu temanın ise en çok sevdiğim tarafı kullandığı yazı fontu, slayt ekranı. Ayrıca kullandığı renkler ise tamamen cezbedici. Tek Lisanslık Fiyatı ise şuan 24 dolar. Bu temada Moğolistan kökenli bir wordpress tema yapımcısı tarafından yapılmış. Tema Yapım Şirketi UnionTheme. Şimdiye kadar 241 defa satılmış. İlk çıktığı zaman 39 dolardı. Hiçbir şekilde güvenlik açığı yok. Bu kadar uzun zaman kalmasına rağmen internet üzerinde warezi bulunmayan tek themeforest temasıdır.

Tema Demosunu Görmek İçin Tıklayınız | Temayı Satın Almak İçin Tıklayınız

Wordpress En Güzel 2 Kurumsal Tema Wordpress En Güzel 2 Kurumsal Tema Reviewed by Yusuf Esen on 10/21/2017 01:54:00 ÖS Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.