Bloglarınızın Ziyaretçilerini Artırma Yöntemleri


Merhaba Webmaster;

Bugün sizlere özellikle bloglarınızın ziyaretçilerini artırmaya yönelik tavsiyelerde bulunacağım. Örneğin; pasta tarifleri ile alakalı bir blog sayfanız var. Pasta tarifleri paylaştığınız blog sayfaların ziyaretçilerinizi artırmak istiyorsunuz.

Öncelikle bu tarz bloglarda en ince ayrıntısına kadar paylaşmak her zaman iyidir. Paylaşacağınız tarifte kullanılan malzemeler,hazırlanması,yapılmasına kadar yazarsanız çok daha iyi olur. En az 100 kelime olmalı ve özellikle de h etiketlerini kullanın. Özellikle de anahtar kelimelere H etiketleri ekleyin. 

Örneğin;

Çikolatalı Pasta Gerekli Malzemeler

Çikolatalı Pasta Hazırlanması

Çikolatalı Pasta Yapılışı

Çikolatalı Pasta Sunumu

Yukarıdaki gibi 4 başlığa bölüp ayrıntılı bir şekilde anlatabilirsiniz. Aynı zamanda kendiniz ilgili pastanın internetten yapılışı videosunu koyarsanız kullanıcı o videoyu sitenizden izlerse video süresi boyunca kullanıcı sitenizde kalır... Bu sayede sayfada kalma süresi artacaktır. Seo için büyük bir avantajdır.

Yazınızı Sosyal Medya'da İlgili Gruplarda PaylaşınYazınızı sosyal medyada özellikle Facebook'ta kullanıcı sayısı yüksek ilgili sayfa ve gruplara üye olarak oralardan paylaşım yaparak ziyaretçi kazanabilirsiniz.Bloglarınızın Ziyaretçilerini Artırma Yöntemleri Bloglarınızın Ziyaretçilerini Artırma Yöntemleri Reviewed by TeKEroiN Zula on 11/19/2017 10:08:00 ÖS Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.