Themeforest 2017 Aralık Ayı Ücretsiz Temaları


Bildiğiniz üzere Themeforest dünyaca ünlü bir tasarım satış sitesidir. Burada satılan temaların tek lisans fiyatı ortalama 29 dolar ile 99 dolar arasında. Haliyle Webmasterlar uygun olduğu için burayı kullanıyorlar. Çok kaliteli temaları barındırıyor bünyesinde.Themeforest 2011 yılından buyana ilgi çekmek ve ticaret hacmini artırmak için her ay ücretsiz tema satışı yapıyor. Verdiği linkten temayı alıp kullanan herkes ömür boyu lisans sahibi oluyor. Sizlere bu yazımızda bu temaları derledik.

1- PixieHype - Tek Sayfa Gamers ve E-sport Teması

Günümüzde artık spor bambaşka bir boyuta taşınmıştır. İnternet üzerinden LoL,Counter Strike,Dota,Zula gibi oyunların takımları kurularak e-spor dediğimiz spor alanını oluşturmuştur. Eğer sizlerinde bir e-spor takımınız var ise bu temayı kurup kullanabilirsiniz. Yada bir e-spor oyuncusuysanız bu tema ile sitenizi kurabilir ve videolarını paylaşabilirsiniz.

https://themeforest.net/item/pixiehype-one-page-wordpress-theme-for-gamersesport/18273592

2- TransGo - Lojistik,Nakliyat ve Taşımacılık Teması

TransGo teması Lojistik ve Nakliyat firmaları için hazırlanmış bir Wordpress Temasıdır. Eğer bir nakliyat şirketiniz varsa ve güzel bir tasarıma sahip olmak isterseniz Aralık 2017 içerisinde bu temayı indirip sitenize güzel bir tasarım yapabilirsiniz. Normalde 49 dolar olan temanın fiyatı şuanda ücretsiz.

https://themeforest.net/item/transgo-transport-logistics-wordpress-theme/14885153

3- Terminus - Çok Amaçlı Wordpress Teması

Yine Aralık ayına özel bir başka wordpress teması ise Terminus temasıdır. Demolarında görüntülediğim üzere, E-ticaret,Moda,Kurumsal Firma,Fotoğrafçılık,Finans Şirketleri için kullanılan bir wordpress temadır.

https://themeforest.net/item/terminus-multipurpose-wordpress-theme/17853183
Themeforest 2017 Aralık Ayı Ücretsiz Temaları Themeforest 2017 Aralık Ayı Ücretsiz Temaları Reviewed by TeKEroiN Zula on 12/09/2017 01:38:00 ÖS Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.