Paravan Blog ile Black Hat SEO Yöntemi

Selam Webmaster,

Bugün sizlere paravan bloglarınızı kullanarak ana siteyi nasıl Google'da üst sıralara çıkartacağınızdan bahsedeceğim. Özellikle bunu daha önce nakliyat,temizlik,oto yedek parça gibi sektörlerle uğraşan müşterilerim için denedim ve gerçekten muazzam bir sonuç ortaya çıktığını gördüm.

Tekniğimiz gerçekten çok basit ve anlaşılır bir tekniktir. Örneğin rekabeti yüksek bir anahtar kelimede yarışıyorsunuz fakat istediğiniz sıralamayı elde edemiyorsanız bu yöntemi uyguladıktan sonra mutlaka rakiplerinize fark atacaksınız.

Bildiğiniz üzere paravan bloglar sizin ana sitenizin konusuna uygun ve güncel,özgün ve kaliteli bloglardır. Paravan bloglarınıza sürekli olarak kaliteli sitelerden backlink alın. Ana siteye kesinlikle kurulduktan 3 ay sonraya kadar 1 tane dahi backlink almayın. Ana sitenizle beraber 10 adet site açtığınızı farz edelim. Bu sitelerden sadece 1 tanesi ana siteniz diğer siteler ise Wordpress kurulacak paravan bloglarınız.

Öncelikle paravan bloglarınıza 2 günde bir tane olmak şartıyla özgün içerikler ile besleyiniz. 1 ay boyunca ne anasitenize ne de paravan bloglarına link almayın. sadece içerik girin. 1 ay sonunda sitenizde ortalama 15 yazı oldu. Her yazı için ortalama 3 etiket diyelim.Örneğin istanbul evden eve nakliyat kelimesine kasıyorsanız İstanbulun semtleri ve ilçelerinin kategori olduğunu varsayalım. 30 kategori. Toplamda 15 yazı, 45 etiket,30 kategori Google index'iniz 90. 9 tane siteniz vardı 810 index eder.

Şimdi sıra geldi black hat seo tekniğine. Bildiğiniz üzere nakliyat,temizlik,oto yedek parça gibi sektörlerde hacklink kullanmayan hemen hemen hiç yok gibi. Sadece ve sadece paravan bloglarınıza Da ve Pa değeri yüksek sitelerden backlink veya hacklink alarak paravan bloglarınızın otoritesini artırın. Size tavsiyem Alexa Global Değerleri 500.000'in altında olan 50-60 siteden hacklink aldığınızda paravan bloglarınızın da ve pa değerleri yaklaşık 40 olacaktır. Sonrasında ise paravan bloglarınızdan ana sitenize footer bölümünden link çıkarak sadece 1 ay içinde Google'da ilk sayfaya hatta ve hatta ilk sıralara yerleşeceğini göreceksiniz.

Bu sistem tarafımca denenmiş olup yeni açılmış bir site ile sorunsuz bir şekilde 4 ayda başarıya ulaşılmıştır.

NOT: ANA SİTEYE KESİNLİKLE HACKLİNK KASMAYIN. SADECE PARAVAN BLOGLARINIZA HACKLİNK ALIN.

Paravan Blog ile Black Hat SEO Yöntemi Paravan Blog ile Black Hat SEO Yöntemi Reviewed by TeKEroiN Zula on 1/11/2018 03:26:00 ÖS Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.