Türkiye'nin SEO Forumu Hızla Yükseliyor!


Merhabalar Webmaster Çırağı takipçileri,

Bildiğiniz üzere günümüzde insanlar bilgi alışverişinde bulunmak için veya karşılaştığı sorunlara çözüm aramak için forum sitelerini etkin derecede kullanılarlar. Neredeyse her sektörün kendine has bir forum sitesi vardır. Teknoloji Forumları,Araba Forumları, Webmaster Forumları vs gibi.

Haliyle SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu'na ilgi duyan webmaster veya website sahiplerinin bilgi alışverişinde bulunması ve sorunlarına çözüm araması için Türkiye'nin önde gelen SEO uzmanlarından Müslüm Aslantürk tarafından kurulan SEObig.net SEO Forumu gerçekten alanında uzman kişilerin forum bünyesinde yöneticilik yaptığı ve Arama motoru optimizasyonuna ilgi duyan herkesin kolaylıkla kayıt olup bilgi alışverişinde bulunacağı SEO forumunu kurdu. Aynı zamanda hali hazır Facebook Grubumuzda bilgi alışverişleri ve sorunlarımıza destek için paylaşımlar yapıyorduk. Gerekirse Müslüm Aslantürk hocamız Facebook üzerinden yaptığı canlı yayınlar ile en güncel SEO tekniklerinden bahsediyor ve SEO hakkında bizleri aydınlatıyor.

Eğer sizlerde SEO hakkında bilgi edinmek veya bildiklerinizi geliştirmek istiyorsanız sizleri aramızda görmekten büyük bir sevinç ve kıvanç duyarız. Aşağıdaki linklerden SEO Forumumuza ve Facebook Grubumuza katılabilirsiniz.

SEO Forumumuz : https://www.seobig.net/

Facebook Grubumuz : https://www.facebook.com/groups/seobig

Türkiye'nin SEO Forumu Hızla Yükseliyor! Türkiye'nin SEO Forumu Hızla Yükseliyor! Reviewed by Osman Serdar on 1/01/2018 02:41:00 ÖS Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.